.woocommerce form .form-row .required{visibility:visible}

آموزش تماس صوتی با تلگرام

آموزش تماس صوتی با تلگرام 700 525 بایت گستر
آموزش تماس صوتی با تلگرامReviewed by قاسم محمدرضایی on Apr 17Rating: 5.0آموزش تماس صوتی با تلگراماین مسنجر محبوب و فراگیر در بین کاربران ایرانی با افزودن قابلیت تماس صوتی گامی بسیار موثر در فراگیرتر شدن آن برداشته است.تلگرام با این قابلیت خدمت بسیار بزرگی به کاربران خود عرضه نموده و هزینه ها مکالمه را بسیار کاهش میدهد زیرا تلگرام کاملا رایگان است و رایگان خواهد ماند.

آموزش تماس صوتی با تلگرام

تماس صوتی با تلگرام

مناطق تحت پوشش تماس صوتی تلگرام تا تاریخ ۹۶/۰۱/۱۵ نسخه ۳٫۱۸٫۱

اروپا،آفریقا،آمریکای شمالی و  جنوبی از مورخ ۹۶/۰۱/۲۴ ایران نیز اضافه شد

کاربرانی ایرانی تلگرام نیز میتوانند از قابلیت تماس صوتی با تلگرام بهره مند شوند یک تماس کاملا امن و رایگان و همچنین مصرف اینترنت ناچیز.به دلیل IP Base بودن تماس موقعیت و فاصله مکانی هیچ تاثیری در میزان مصرف اینترنت ندارد.

این مسنجر محبوب و فراگیر در بین کاربران ایرانی با افزودن قابلیت تماس صوتی گامی بسیار موثر در فراگیرتر شدن آن برداشته است.

تلگرام با این قابلیت خدمت بسیار بزرگی به کاربران خود عرضه نموده و هزینه ها مکالمه را بسیار کاهش میدهد زیرا تلگرام کاملا رایگان است و رایگان خواهد ماند.تلگرام چندین هفته در حال تست قابلیت تماس صوتی بوده و در حال حاضر این قابلیت به صورت آزمایشی در برخی از کشور های دنیا در دسترس قرار دارد.

این امکان به کاربران داده خواهد شد که خودشان تعیین کنند که چه کسانی قادر خواهند بود با انها تماس بگیرند. قابلیت ضبط مکالمات دور از انتظار نیست.از ویژگی‌های دیگر تماس صوتی تلگرام، می‌توان به رمزگذاری دوطرفه برای افزایش امنیت اشاره نمود.

احتمال این وجود دارد تمامی این قابلیت ها در نسخه های ویندوز و لینوکس نیز در دسترس باشد.

تماس صوتی با تلگرام

همچنین در نسخه ویندوز خود بسیاری از محدودیت ها را برداشته و از این به بعد کاربران قادر خواهند بود از طریق نسخه ویندوز بلک لیست خود را کنترل نموده و همچنین وضعیت انلاین خود را تغییر دهند.

قابلیت تغییر شماره

قابلیت تغییر شماره یا همان Change Number از دیگر مواردیست که در نسخه جدید ویندوز اضافه شده و پیشتر این قابلیت در دسترس نبود.

باید منتظر ماند تا این قابلیت برای تمامی کاربران فعال شود. آموزش های لازم به زودی برروی سایت قرار خواهد گرفت.

توجه: کاربران ایرانی میتوانند به کمک شماره های مجازی آمریکا از قابلیت تماس پیش از دیگران بهره مند شوند.

خبر رایگان نبودن تماس برای کاربران ایرانی دروغ یا حقیقت؟؟

باید خدمت شما عزیزان عرض کنم که تلگرام هدف و ادعای اصلیش رایگان بودنه پس مطمعن باشید این خبر اشتباهه

تلگرام رایگان است و رایگان خواهد ماند

نام شما (الزامی)

نام خانوادگی(الزامی)

ایمیل

تلفن (الزامی)

موضوع

نوع پکیج